Programma

zaterdag 21 september 2019
Vorstenbossche Boys JO19-2 Boskant JO19-1 14:30
WEC JO17-2 Boskant JO17-1 14:45
Boskant/Ollandia JO15-1 VOW JO15-1 12:00
Boskant MO15-1 Mierlo Hout MO15-1 14:30
Avanti'31 JO12-2 Boskant JO12-1 11:45
Boskant JO10-1G Nooit Gedacht JO10-1 09:30
Schijndel/DE WIT JO9-2 Boskant JO9-1G 09:00
WEC MO13-1 Boskant MO13-1 11:30
Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-5M Boskant JO9-2G 09:00
zondag 22 september 2019
Vorstenbossche Boys 1 Boskant 1 14:30
Prinses Irene 2 Boskant 2 11:45
Boskant 3 Avanti'31 4 12:00
Boskant 4 Nijnsel/TVE Reclame 4 10:00
Boskant 35+1 ST Ulysses/SBV 35+1 10:00
WHV 35+1 Boskant 35+2 10:30
Essche Boys VR1 Boskant VR1 10:00
zaterdag 28 september 2019
Boskant JO19-1 Schijndel/DE WIT JO19-2 14:30
ELI MO15-1 Boskant MO15-1 13:00
Blauw Geel`38/JUMBO J015-3 Boskant/Ollandia JO15-1 13:00
Boskant JO17-1 Heeswijk JO17-2G 13:00
Boskant MO13-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1 12:00
Avanti'31 JO10-1 Boskant JO10-1G 09:30
Boskant JO12-1 Schijndel/DE WIT JO12-1 11:00
Boskant JO9-1G Odiliapeel/Braks Gro JO9-1G 11:00
Boskant JO9-2G WEC JO9-2G 10:00
zondag 29 september 2019
Boskant 1 RKKSV 1 14:30
Boskant 2 HVCH 4 12:00
UDI'19/CSU 9 Boskant 3 12:00
ELI 5 Boskant 4 11:15
Boskant VR1 Ollandia VR1 10:00
zaterdag 05 oktober 2019
Boskant JO19-1 sv O.S.S. 1920 JO19-2 14:30
Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3 Boskant JO17-1 13:30
Boskant/Ollandia JO15-1 Irene J015-1 12:00
Boskant MO13-1 VOW MO13-1 12:00
Heeswijk JO12-1 Boskant JO12-1 11:30
Boskant JO10-1G Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-1 09:30
Erp JO9-2 Boskant JO9-1G 10:00
Boskant JO9-2G Avesteyn JO9-3 10:30
zondag 06 oktober 2019
Essche Boys 1 Boskant 1 14:00
Heeswijk 2 Boskant 2 12:00
Boskant 3 Blauw Geel'38/JUMBO 9 12:00
Boskant 4 DVG 5 10:00
Boskant 35+1 HVCH 35+1 10:00
Vorstenbossche Boys 35+1 Boskant 35+2 10:00
Emplina VR2 Boskant VR1 10:00
zaterdag 12 oktober 2019
ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO19-1 Boskant JO19-1 15:00
Boskant MO15-1 SCMH MO15-1 14:30
DVG J015-2 Boskant/Ollandia JO15-1 13:00
Boskant JO17-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-4 13:00
Nulandia MO13-1 Boskant MO13-1 11:15
Berghem Sport JO10-2 Boskant JO10-1G 10:15
Boskant JO9-1G UDI'19/CSU JO9-4 10:30
Irene JO9-1 Boskant JO9-2G 09:00
zondag 13 oktober 2019
Avesteyn 1 Boskant 1 14:30
Boskant 2 Volkel 2 12:00
Mariahout 4 Boskant 3 10:30
Ollandia 3 Boskant 4 12:15
Heeswijk 35+1 Boskant 35+1 09:30
Boskant 35+2 WEC 35+1 10:00
Boskant VR1 Cito VR1 10:00
zondag 20 oktober 2019
Boskant 1 Nulandia 1 14:30
Avesteyn 35+1 Boskant 35+1 09:30
zaterdag 26 oktober 2019
Boskant JO19-1 VOW JO19-1 14:30
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-7 Boskant JO17-1 13:00
Boskant/Ollandia JO15-1 Heeswijk J015-2 12:00
Erp MO15-1 Boskant MO15-1 12:00
Boskant MO13-1 Avanti'31 MO13-1 12:00
Boskant JO9-1G Blauw Geel'38/JUMBO JO9-5 10:30
Boskant JO9-2G Avesteyn JO9-2 10:30
Boskant JO12-1 Irene JO12-1 11:00
Boskant JO10-1G SV TOP JO10-1 09:30
zondag 27 oktober 2019
Wilhelmina 1 Boskant 1 14:30
Schijndel/DE WIT 2 Boskant 2 11:00
Boskant 3 Heeswijk 5 12:00
Rhode/Van Stiphout Bouw 9 Boskant 4 12:00
Boskant 35+1 SJO/SSA VESTA'19 35+1 10:00
Boskant 35+2 Hapse Boys 35+1 10:00
Blauw Geel'38/JUMBO VR2 Boskant VR1 12:00
zaterdag 02 november 2019
Venhorst JO19-1 Boskant JO19-1 14:30
Mariahout JO15-2G Boskant/Ollandia JO15-1 13:30
Boskant JO17-1 Avanti'31 JO17-2 13:00
Blauw Geel'38/JUMBO MO13-1 Boskant MO13-1 11:30
Blauw Geel'38/JUMBO JO9-4 Boskant JO9-1G 10:15
DVG JO9-2 Boskant JO9-2G 10:45
zondag 03 november 2019
Boskant 1 Boxtel 1 14:30
Boskant 2 Berghem Sport 2 12:00
Avesteyn 4 Boskant 3 10:00
Boskant 4 Heeswijk 7 10:00
DAW Schaijk 35+1 Boskant 35+1 10:00
SV Milsbeek 35+1 Boskant 35+2 10:00
Boskant VR1 The White Boys VR1 10:00
zaterdag 09 november 2019
Boskant JO19-1 SJO/SSA VESTA'19 JO19-1 14:30
Boskant JO9-1G UDI'19/CSU JO9-3 11:00
Boskant JO9-2G VOW JO9-1M 10:00
Erp JO15-2 Boskant/Ollandia JO15-1 12:00
Boskant JO17-1 Avesteyn JO17-2 13:00
Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-2 Boskant JO10-1G 10:30
Bruheze MO15-1 Boskant MO15-1 11:30
Boskant JO12-1 WEC JO12-1 11:00
Boskant MO13-1 Blauw Geel'38/JUMBO MO13-2 12:00
zondag 10 november 2019
Boskant 1 SC Elshout 1 14:30
Boskant 2 DAW Schaijk 2 12:00
Schijndel/DE WIT 8 Boskant 4 10:00
Irene 35+1 Boskant 35+1 10:00
Boskant 35+2 Schijndel/DE WIT 35+1 10:00
Boskant VR1 Tivoli VR1 10:00
zaterdag 16 november 2019
NLC'03 JO19-1 Boskant JO19-1 15:00
Boskant MO15-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2 14:30
Boskant/Ollandia JO15-1 Nijnsel/TVE Reclame J015-1 12:00
Schijndel/DE WIT JO17-3 Boskant JO17-1 13:15
Boskant MO13-1 WEC MO13-1 12:00
Boskant JO10-1G Margriet JO10-1 09:30
Ollandia JO9-1G Boskant JO9-2G 09:30
Avesteyn JO12-1 Boskant JO12-1 11:30
Boekel Sport JO9-3 Boskant JO9-1G 09:15
zondag 17 november 2019
SV TOP 2 Boskant 2 12:30
Boskant 3 VOW 3 12:00
Boskant 4 Avanti'31 6 10:00
Boskant 35+1 Achilles Reek 35+1 10:00
DSV 35+1 Boskant 35+2 10:00
Real Lunet VR1 Boskant VR1 10:30
zaterdag 23 november 2019
Boskant JO19-1 Achilles Reek JO19-1 14:30
Irene JO17-1 Boskant JO17-1 14:30
Boskant/Ollandia JO15-1 Blauw Geel'38/JUMBO J015-4 12:00
Mariahout MO15-1 Boskant MO15-1 12:30
Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1 Boskant MO13-1 10:30
Boskant JO10-1G Blauw Geel'38/JUMBO JO10-2 09:30
Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-3G Boskant JO9-1G 09:00
Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-3 Boskant JO12-1 10:30
Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-4G Boskant JO9-2G 09:00
zondag 24 november 2019
HHC'09 1 Boskant 1 14:00
Festilent 2 Boskant 2 12:00
Boskant 3 Irene 2 12:00
Boskant 4 WEC 4 10:00
Ollandia 35+1 Boskant 35+2 10:00
Boskant VR1 FC Cranendonck VR2 10:00
zaterdag 30 november 2019
Boskant JO19-1 SV DWSH'18 JO19-1 14:30
Avesteyn JO10-1G Boskant JO10-1G 08:45
Boskant JO9-1G Festilent JO9-2 11:00
ST Keldonk/Boerdonk J015-1 Boskant/Ollandia JO15-1 14:00
Boskant JO17-1 Ollandia JO17-1 13:00
Boskant JO9-2G Schijndel/DE WIT JO9-3 10:00
Irene MO15-1 Boskant MO15-1 11:30
Boskant JO12-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-4 11:00
VOW MO13-1 Boskant MO13-1 11:30
zondag 01 december 2019
Boskant 1 VOW 1 14:30
Boskant 2 Avanti'31 2 12:00
Schijndel/DE WIT 6 Boskant 3 10:00
VOW 4 Boskant 4 11:00
RKKSV VR2 Boskant VR1 10:00
zaterdag 07 december 2019
Juliana Mill JO19-1 Boskant JO19-1 15:30
Boskant/Ollandia JO15-1 Schijndel/DE WIT J015-3 12:00
Boskant MO15-1 Sparta'25 MO15-1 14:30
Boskant MO13-1 Nulandia MO13-1 12:00
WHV JO9-1 Boskant JO9-2G 10:00
Mariahout JO12-1 Boskant JO12-1 11:00
Boskant JO10-1G Sparta'25 JO10-1 09:30
zondag 08 december 2019
VCB 1 Boskant 1 14:30
Vianen Vooruit 2 Boskant 2 11:00
Boskant 3 DVG 3 12:00
Boskant 4 Blauw Geel'38/JUMBO 14 10:00
Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 Boskant 35+2 10:00
Boskant VR1 VOAB VR1 10:00
zondag 15 december 2019
Boskant 1 WEC 1 14:30
zondag 26 januari 2020
OSC'45 1 Boskant 1 14:00
zondag 02 februari 2020
Boskant 1 Wilhelmina 1 14:30
Boskant 2 Prinses Irene 2 12:00
Avanti'31 4 Boskant 3 12:00
Nijnsel/TVE Reclame 4 Boskant 4 12:00
ST Ulysses/SBV 35+1 Boskant 35+1 10:00
Boskant 35+2 WHV 35+1 10:00
Boskant VR1 Essche Boys VR1 10:00
zondag 09 februari 2020
Boskant 1 Avesteyn 1 14:30
DAW Schaijk 2 Boskant 2 12:00
Boskant 4 Schijndel/DE WIT 8 10:00
Boskant 35+1 Irene 35+1 10:00
Schijndel/DE WIT 35+1 Boskant 35+2 12:00
Tivoli VR1 Boskant VR1 10:00
zondag 16 februari 2020
SC Elshout 1 Boskant 1 14:00
Volkel 2 Boskant 2 12:00
Boskant 3 Mariahout 4 12:00
Avanti'31 6 Boskant 4 12:00
Boskant 35+1 Heeswijk 35+1 10:00
Boskant 35+2 DSV 35+1 10:00
Boskant VR1 Real Lunet VR1 10:00
zondag 08 maart 2020
Boskant 1 Essche Boys 1 14:30
Boskant 2 Heeswijk 2 12:00
Blauw Geel'38/JUMBO 9 Boskant 3 12:00
Boskant 4 Rhode/Van Stiphout Bouw 9 10:00
HVCH 35+1 Boskant 35+1 09:30
Hapse Boys 35+1 Boskant 35+2 10:00
Cito VR1 Boskant VR1 10:30
zondag 15 maart 2020
Nulandia 1 Boskant 1 14:30
Berghem Sport 2 Boskant 2 12:00
Boskant 3 Avesteyn 4 12:00
Heeswijk 7 Boskant 4 10:00
Boskant 35+1 DAW Schaijk 35+1 10:00
Boskant 35+2 SV Milsbeek 35+1 10:00
Boskant VR1 Emplina VR2 10:00
zondag 22 maart 2020
Boxtel 1 Boskant 1 14:30
zondag 29 maart 2020
Boskant 1 HHC'09 1 14:30
Boskant 2 Festilent 2 12:00
DVG 3 Boskant 3 10:00
Blauw Geel'38/JUMBO 14 Boskant 4 10:00
Boskant 35+2 Ollandia 35+1 10:00
FC Cranendonck VR2 Boskant VR1 10:00
zondag 05 april 2020
WEC 1 Boskant 1 14:30
Avanti'31 2 Boskant 2 11:00
Boskant 3 Schijndel/DE WIT 6 12:00
Boskant 4 VOW 4 10:00
Boskant VR1 RKKSV VR2 10:00
zondag 19 april 2020
Boskant 1 VCB 1 14:30
Boskant 2 SV TOP 2 12:00
VOW 3 Boskant 3 11:00
Boskant 4 Ollandia 3 10:00
Achilles Reek 35+1 Boskant 35+1 10:00
WEC 35+1 Boskant 35+2 10:00
VOAB VR1 Boskant VR1 11:00
zondag 26 april 2020
RKKSV 1 Boskant 1 14:00
zondag 10 mei 2020
Boskant 1 OSC'45 1 14:30
Boskant 2 Schijndel/DE WIT 2 12:00
Heeswijk 5 Boskant 3 10:00
DVG 5 Boskant 4 10:00
SJO/SSA VESTA'19 35+1 Boskant 35+1 10:00
Boskant 35+2 Vorstenbossche Boys 35+1 10:00
Ollandia VR1 Boskant VR1 09:30
zondag 17 mei 2020
VOW 1 Boskant 1 14:30
HVCH 4 Boskant 2 12:00
Boskant 3 UDI'19/CSU 9 12:00
Boskant 4 ELI 5 10:00
Boskant 35+1 Avesteyn 35+1 10:00
Boskant VR1 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 10:00
zondag 24 mei 2020
Boskant 1 Vorstenbossche Boys 1 14:30
Boskant 2 Vianen Vooruit 2 12:00
Irene 2 Boskant 3 11:00
WEC 4 Boskant 4 12:00
Boskant 35+2 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 10:00
The White Boys VR1 Boskant VR1 11:00