Programma

zaterdag 04 december 2021
Dommelen JO19-2JM Boskant JO19-1 15:00
SV BLC MO17-1 Boskant MO17-1 13:15
Best Vooruit MO15-2 Boskant MO15-1 11:30
Mariahout JO13-1JM Boskant JO13-1 11:30
DVG JO11-1JM Boskant JO11-1 09:30
Reusel Sport/CoTrans MO11-1 Boskant MO11-1 12:00
Boskant JO9-1JM Rhode/VSB JO9-3JM 09:30
Boskant JO8-1JM UDI'19/CSU JO8-5 09:30
zondag 05 december 2021
Schijndel/DE WIT 5 Boskant 3 12:00
Boskant 4 Mierlo Hout 8 12:00
Boskant 35+1 Boskant 35+2 10:00
Boskant VR1 RKGSV VR1 10:00
dinsdag 07 december 2021
De Valk JO19-1 Boskant JO19-1 20:00
woensdag 08 december 2021
Emplina MO17-1 Boskant MO17-1 19:15
zaterdag 11 december 2021
Boskant JO19-1 SBC JO19-3 14:45
Boskant MO17-1 Margriet MO17-2 13:00
ST Reusel Sport CoTrans/SDO’39/HMVV/Hulsel MO15-2 Boskant MO15-1 12:00
ELI JO13-1 Boskant JO13-1 11:15
Boskant JO11-1 Irene JO11-1JM 10:00
Boskant JO9-1JM DVS JO9-1 10:30
Rhode/VSB JO8-4JM Boskant JO8-1JM 09:00
Boskant JO7-1 Rhode JO7-4 09:30
zondag 12 december 2021
Pusphaira 1 Boskant 1 14:00
Boskant 2 DVG 2 12:00
Boskant 3 Blauw Geel'38/JUMBO 7 12:30
SV Someren 12 Boskant 4 12:00
WEC 35+1 Boskant 35+1 10:00
Boskant 35+2 Vorstenbossche Boys 35+1 09:30
Boskant VR1 DBS VR1 10:00
zaterdag 18 december 2021
VOW MO17-1 Boskant MO17-1 14:30
Boskant MO15-1 Gemert MO15-1 11:00
zondag 19 december 2021
ELI 1 Boskant 1 14:00
Irene 35+1 Boskant 35+1 10:00
Boskant VR1 Tivoli VR1 10:00
zondag 23 januari 2022
Boskant 1 WEC 1 14:30
Boskant 35+1 Rhode/VSB 35+1 10:00
zondag 30 januari 2022
Mariahout 1 Boskant 1 14:00
SV De Braak 2 Boskant 2 10:30
Boskant 3 SV TOP 4 12:00
Lierop 3 Boskant 4 12:00
Avesteyn 35+1 Boskant 35+1 09:30
WEC 35+1 Boskant 35+2 10:00
Odiliapeel/Braks Groep VR1 Boskant VR1 10:00
zondag 06 februari 2022
Boskant 1 Avesteyn 1 14:30
Boskant 2 ASV'33 2 12:00
Heeswijk 5 Boskant 3 10:00
Boskant 35+1 Irene 35+1 10:00
Boskant 35+2 Rhode/VSB 35+1 10:00
Tivoli VR1 Boskant VR1 10:00
zondag 13 februari 2022
EMK 1 Boskant 1 14:30
Rood Wit'62 2 Boskant 2 11:00
Mifano 4 Boskant 4 10:00
WHV 35+1 Boskant 35+1 10:30
Irene 35+1 Boskant 35+2 10:00
Boskant VR1 FC Cranendonck VR2 10:00
zondag 20 februari 2022
Boskant 1 Woenselse Boys 1 14:30
Boskant 2 Mariahout 2 12:00
UDI'19/CSU 6 Boskant 3 11:00
Boskant 4 NWC 11 10:00
Boskant 35+1 Schijndel/DE WIT 35+1 10:00
Boskant 35+2 Ollandia 35+1 10:00
Mifano VR1 Boskant VR1 11:00
zondag 13 maart 2022
DOSL 1 Boskant 1 14:30
WEC 2 Boskant 2 12:00
Boskant 3 HVCH 7 12:00
ASV'33 7 Boskant 4 11:00
Rhode/VSB 35+1 Boskant 35+1 10:00
Schijndel/DE WIT 35+1 Boskant 35+2 12:00
Boskant VR1 Rood Wit'67/Plus VR2 10:00
zondag 20 maart 2022
VOW 1 Boskant 1 14:00
Boskant 2 SV De Braak 2 12:00
SV TOP 4 Boskant 3 12:30
Boskant 4 Lierop 3 10:00
Boskant 35+1 Avesteyn 35+1 10:00
Boskant 35+2 WEC 35+1 10:00
Boskant VR1 Odiliapeel/Braks Groep VR1 10:00
zondag 27 maart 2022
Boskant 1 DVS 1 14:30
Bruheze 2 Boskant 2 11:30
Blauw Geel'38/JUMBO 7 Boskant 3 10:00
Bruheze 9 Boskant 4 14:00
Boskant 35+1 Heeswijk 35+1 10:00
Mierlo Hout VR2 Boskant VR1 10:00
zondag 03 april 2022
Acht 1 Boskant 1 14:30
Boskant 2 Nijnsel/TVE Reclame 3 12:00
Boskant 3 Avanti'31 4 12:30
Boskant 4 SV Someren 12 09:30
Vorstenbossche Boys 35+1 Boskant 35+2 10:00
Boskant VR1 Spoordonkse Boys VR1 10:00
zondag 10 april 2022
Boskant 1 Mariahout 1 14:30
Boskant 2 Schijndel/DE WIT 3 12:00
Stiphout Vooruit 9 Boskant 4 14:30
Boskant 35+1 Ollandia 35+1 10:00
WHV 35+1 Boskant 35+2 10:30
Neerkandia VR1 Boskant VR1 10:00
zondag 24 april 2022
Boskant 1 Tivoli 1 14:30
DVG 2 Boskant 2 12:00
Boskant 3 Vorstenbossche Boys 3 12:00
Boskant 4 Rood Wit'62 9 10:00
Vorstenbossche Boys 35+1 Boskant 35+1 10:00
Boskant 35+2 Avesteyn 35+1 10:00
RKGSV VR1 Boskant VR1 11:00
zondag 01 mei 2022
RKGSV 1 Boskant 1 14:30
zondag 15 mei 2022
Boskant 1 Pusphaira 1 14:30
Boskant 2 Sparta'25 3 12:00
FC de Rakt 3 Boskant 3 09:30
Boskant 4 SV De Braak 13 10:00
Boskant 35+1 WEC 35+1 10:00
Heeswijk 35+1 Boskant 35+2 09:30
DBS VR1 Boskant VR1 12:30
zondag 22 mei 2022
WEC 1 Boskant 1 14:30
Erp 3 Boskant 2 12:00
Boskant 3 Schijndel/DE WIT 5 12:00
Mierlo Hout 8 Boskant 4 11:00
Boskant 35+2 Boskant 35+1 10:00
zondag 29 mei 2022
Boskant 1 ELI 1 14:30