Zaterdag 9 december kerstmarkt op Ritaplein!

zaterdag 09 december 2023

Aanstaande zaterdag 9 december is er een primeur in Boskant te beleven. Tussen 11.00 uuren 19.00 staan er op het Ritaplein vele kraampjes opgesteld voor de allereerste Kerstsnuffelmarkt.

De uitbaters van de enige winkel die Boskant nog rijk is: "De Boskantse Mert" hebben de handen ineengeslagen met "De Vriendschap". In een gezellige kerstsfeer wordt een zeer breed assortiment aan koopwaar aangeboden en de Vriendschap zorgt voor een verwarmd buitenterras met lekkere hapjes en drankjes. Als voetbalclub steunen we dit mooie initiatief en we zijn dan ook met een kraam present op deze markt. Bij ons kun je wafels kopen, maar ook zaken als voetbaltassen, rugzakken, en andere v.v.Boskant artikelen. Leuk voor onder de kerstboom!

Dus: komt allen zaterdag 9 december naar het mooi versierde Ritaplein rondom de prachtige kerstboom om leuke producten te scoren, wat lekkers te eten of drinken en gezellig te kletsen!!

Dit initiatief verdient het om beloond te worden met een bezoekje!!

Vorige