Wintertijd is Darts- & FIFA-tijd

donderdag 07 februari 2019

Op het darten komen we later terug als alle voorrondes en de finales gespeeld zijn.
Bij het FIFA '19 toernooi zijn alle winnaars inmiddels bekend. Het eerste weekend van februari was 's middags eerst de jeugd aan de beurt. Bloedstollende wedstrijden zijn er geweest met uiteindelijk de volgende top 3: 

IMG_2283JPG
1. Luka de Brouwer
2. Thijs van de Biggelaar
3. Jens van den Oever. 

Bij de senioren ging het er niet minder fanatiek aan toe. Zelfs huisvaders deden mee, die normaal gesproken alleen maar mee mogen kijken als hun kinderen thuis aan het gamen zijn. Na een avondje gamen, met aansluitend voor de liefhebbers een potje Beer Pong, werd de volgende top 3 gehuldigd: 

IMG_2290JPG
1. Yannick Opheij
2. Simon van de Wetering
3. Frank van Gils. 

Organisatoren bedankt voor dit puike dagje!

Vorige