VV Boskant toch weer een puntje er bij.

maandag 13 maart 2023

Voetbaltechnisch was het misschien allemaal wat minder in de uitwedstrijd van Boskant tegen WEC, maar met een 1-1 gelijkspel kon Boskant toch met een tevreden gevoel, en opnieuw weer een punt er bij, huiswaarts. Elk punt telt in deze competitie! De bovenste 5 teams op de huidige standenlijst, waaronder ook WEC, zullen het lijf wel kunnen redden, maar de resterende 9 zullen, met nog 9 wedstrijden voor de boeg, moeten knokken voor lijfsbehoud. Het verschil tussen nummer 6 en nummer 12 bedraagt immers slechts 4 punten! De thuisploeg kreeg na 5 minuten al een goede mogelijkheid, maar in vrije positie slaagde WEC aanvaller Alim Kagermanov er niet in om de score te openen. Ook Boskant kwam even later nog wat tekort. De voorzet van Mark van der Heijden werd door Stijn van den Biggelaar ruim over geschoten. Boskant kwam na 15 minuten op voorsprong. Na een goede aanval over rechts was Emiel van den Elsen er als de kippen bij om de voorzet van Yannick Opheij voorbij doelman Jasper van Oss te schuiven: 0-1. Heel lang kon Boskant niet genieten van die voorsprong. Na een snelle counter van de thuisploeg en een ietwat ongelukkige botsing van Boskant doelman Frank Thijssen, binnen de 16, ging de bal op de stip. Alim Kagermanov was deze keer keer wel trefzeker en bracht de stand weer op gelijke hoogte: 1-1. Daarmee bleek de strijd gelopen. Aan beide kanten duels tot aan de 16 meter, maar weinig goede scoringsmogelijkheden. Na rust wist de thuisploeg wat meer druk te zetten. Na 2 minuten al, leverde dat een kansje op voor Brian Pijnappels, maar z’n inzet ging naast. Ook Boskant kreeg, wat later in de 2e helft, een goede mogelijkheid via Mark van der Heijden, maar zijn inzet ging hoog over. Eigenlijk is daarmee het verhaal over de wedstrijd wel verteld. Veel inzet door beide teams, na rust een licht overwicht van WEC, veel strijd op het middenveld, maar eigenlijk geen uitgespeelde kansen meer!

WEC 1-Boskant 1 12 mrt 2023_6266 Grootjpg
WEC 1-Boskant 1 12 mrt 2023_6276 Grootjpg
WEC 1-Boskant 1 12 mrt 2023_6291 Grootjpg
WEC 1-Boskant 1 12 mrt 2023_6300 Grootjpg
WEC 1-Boskant 1 12 mrt 2023_6312 Grootjpg
WEC 1-Boskant 1 12 mrt 2023_6315 Grootjpg


Vorige