v.v. Boskant en Mayk van Driel na dit seizoen uit elkaar

maandag 19 november 2018

In goed onderling overleg hebben v.v. Boskant en hoofdtrainer Mayk van Driel besloten na dit seizoen uit elkaar te gaan. Mayk van Driel is momenteel bezig aan zijn vierde seizoen in Boskant. Voor zowel de club als de trainer geldt dat de samenwerking nog altijd goed bevalt, maar na vier seizoenen is er behoefte aan een nieuw gezicht voor de groep. Ook voor Mayk zelf geldt dat hij na vier jaar toe is aan een nieuwe uitdaging. 

In het restant van dit seizoen gaan Mayk en de spelersgroep er alles aan doen om met Boskant 1 een goede eindklassering in de 4e klasse te realiseren. De technische commissie van v.v. Boskant gaat in de komende weken op zoek naar een geschikte opvolger voor Mayk.

Mayk van DrieljpgMayk in voorbereiding op de profdag

Vorige