VV Boskant doet zich tekort

maandag 27 februari 2023

Geen punten voor Boskant in de uitwedstrijd tegen Avesteyn. Winnen zat er dan misschien wel niet in, maar een gelijkspel was toch zeker wel verdiend!

Voor rust was de thuisclub de bovenliggende ploeg, maar Boskant werd zeker niet overlopen en hele grote kansen voor Avesteyn waren er niet echt. Tot in de 24e minuut. Bij een goede aanval over rechts kon de strakke voorzet van Joeri Dielissen door Dries Heerkens worden verzilverd: 1-0. Vijf minuten later leek Boskant aan de beurt, maar een goede kans, na een voorzet van links, werd door aanvaller Luuk de Beer in vrije positie snoeihard over geschoten.

Na rust veranderde het spelbeeld. Avesteyn werd teruggedrongen op eigen helft en moest zich vooral beperken tot het dicht houden van de eigen verdediging. Boskant kreeg enkele goede mogelijkheden, maar uiteindelijk brachten die niet het gewenste resultaat. Deels door goed keeperswerk van Avesteyn doelman Glenn Buermans, deels door het ontbreken van echt venijn op het moment dat er een goede kans ontstond voor Boskant.
Zondag aanstaande staat voor Boskant de thuiswedstrijd tegen Woenselse Boys op het programma. De uitwedstrijd werd, met een 4-0 nederlaag, door Boskant “dik” verloren dus Boskant heeft nog wat goed te maken!

Avesteyn 1-Boskant 1 feb 2023_6046 Middeljpg
Avesteyn 1-Boskant 1 feb 2023_6056 Middeljpg
Avesteyn 1-Boskant 1 feb 2023_6058 Middeljpg
Avesteyn 1-Boskant 1 feb 2023_6064 Middeljpg
Avesteyn 1-Boskant 1 feb 2023_6098 Middeljpg

Vorige