Voetballend Boskant komt langzaam weer op gang

maandag 19 januari 2015

Na alle feestdagen is er weer tijd voor voetbal. Over een aantal weken staan de eerste competitiewedstrijden al weer gepland, dus hoog tijd om wat ritme op te doen zodat we goed voorbereid aan de 2e helft van de competitie kunnen beginnen.

De eerste oefenwedstrijden van onze selectieteams zijn niet echt succesvol verlopen. Op kunstgras werd afgelopen zondag door zowel Boskant 2 als Boskant 1 met 3-0 verloren van de selectieteams van Acht. Niet echt een resultaat om de competitiestart achteroverleunend tegemoet te zien. Maar we hebben nog even.
Aanstaande zondag zal door onze selectie opnieuw worden geoefend, Boskant 1 uit tegen WHV 1 en Boskant 2 uit tegen Schijndel 3.

Ook op zaterdag zal er worden gevoetbald. Voor alle jeugdteams is een thuiswedstrijd gepland. Hopelijk gooien de weergoden geen roet in het eten zodat de velden bespeelbaar zijn. We hebben daarin niets te regelen, dus laten we het maar zonnig in zien!

Uitslagen senioren
Acht 1-Boskant 1   3-0
Acht 2-Boskant 2   3-0
Vorige