Update: eerste reactie n.a.v. persconferentie d.d. 21 april

dinsdag 21 april 2020

Beste leden, (ouders van) jeugdleden, vrijwilligers en supporters van v.v. Boskant,

Uiteraard gaan we jullie op korte termijn uitsluitsel geven hoe om te gaan met de verruimde maatregelen, die aangekondigd zijn tijdens de persconferentie van 21 april. Deze versoepeling biedt met name perspectief voor onze jeugd onder 12 jaar. Hiervoor zijn we voor een deel afhankelijk van partijen waarmee we nog in overleg moeten.

Zodra we alle informatie hebben en een gericht plan van aanpak hebben opgesteld, zullen we jullie zo snel mogelijk op de hoogte brengen via de bekende kanalen: mail, website en sociale media.

Tot zover deze update.

Veel sterkte, gezondheid en met sportieve groeten,

Bestuur v.v. Boskant

Vorige