Update corona-regels v.v. Boskant

dinsdag 29 september 2020

Beste spelers, leiders, trainers en ouders,

In verband met de opnieuw aangescherpte coronamaatregelen hebben wij moeten besluiten de kleedlokalen doordeweeks dicht te houden. Er kan op trainingsdagen dus niet omgekleed / gedoucht worden. Doe dit daarom thuis! Enkel noodzakelijk toiletbezoek is mogelijk.

Helaas zijn er bij de trainingen voorlopig ook geen toeschouwers meer welkom.

Ook rondom de wedstrijden zullen er dingen veranderen. Sowieso blijft de kantine dicht en zijn toeschouwers voorlopig niet toegestaan. We wachten even de verdere richtlijnen van de knvb en de gemeente af alvorens jullie definitief te informeren over de gang van zaken op wedstrijddagen. We zullen dit voor het weekend sowieso doen.

Het is allemaal erg vervelend, maar we moeten hierin nu onze verantwoordelijkheid nemen.

De corona-regels zijn ook altijd terug te vinden op deze pagina:
https://vvboskant.nl/club/corona

Bestuur v.v. Boskant

Vorige