Uitstraling sportpark vv Boskant sterk verbeterd!

maandag 18 mei 2015

Precies een week geleden heeft de uitstraling van het sportpark van v.v. Boskant een flinke positieve duw in de rug gekregen. Door het plaatsen van een nieuw welkomstbord bij de ingang van het sportpark en een nieuw informatiebord bij de ingang naar de velden, werd het idee van Peter van den Elsen concreet gemaakt.

Informatiebord vv Boskant_01jpg
Peter was de initiatiefnemer, maar pas na inspanningen van Giel van den Dungen en Michael van den Hove (uitwerking idee naar ontwerp) en de onderhoudsgroep in de personen van Jan van Hastenberg Fzn en Leo van der Heijden (montage en plaatsing) mocht aan dit project de classificering “Gereed” worden toegekend.

Informatiebord vv Boskant_03jpg
De bezoeker die nu in de buurt komt, kan duidelijk niet meer om v.v. Boskant heen!

Vorige