Tweede 4*4 toernooi voor pupillen in stralende zon!

vrijdag 23 april 2021

Na de sneeuw zeskamp begin dit jaar en een eerste 4x4 toernooi in februari, stond afgelopen zaterdag een tweede editie van het 4*4 toernooi voor al onze pupillen op het programma. Net als tijdens de eerste editie was de opkomst zeer hoog (nagenoeg alle pupillen waren aanwezig) en de kinderen werden beloond met een stralend zonnetje en een prachtige grasmat. Alle ingredienten voor een lekkere voetbalochtend waren dus aanwezig en dat werd het dan ook!

Na ruim 1,5 uur wedstrijdjes spelen - in gemixte teams en met heuse Nederlands Elftal hesjes - kon de eindbalans worden opgemaakt: alle kinderen hadden lekker gevoetbald, waarmee de enige doelstelling ook meteen behaald was. Uitgeput, maar voldaan en allemaal voorzien van een snoepzak konden de kinderen daarna weer naar huis om daar verder te genieten van de mooie dag. 

Hopelijk lukt het ergens in mei alsnog wat oefenpotjes tegen andere verenigingen te spelen, want dat blijft natuurlijk het allerleukste! 

Alle leiders en ouders die geholpen hebben om e.e.a. te begeleiden: veel dank!

Boskant 5jpg

Boskant2jpg

Boskant3jpg

Boskant4jpg

Boskant6jpg

Boskant7jpg

Vorige