Training op donderdag 15 december wordt

dinsdag 13 december 2016

Aanstaande donderdag is de laatste trainingsavond voor de senioren gepland. Hoewel er voor enkele teams op zondag nog een inhaalwedstrijd op het programma staat, is de druk er toch eigenlijk bij de meesten wel vanaf.
Daarom zal de trainingsavond voor donderdag wat anders worden ingevuld dan "standaard".

Aanstaande donderdag wordt er een onderling toernooitje gespeeld waarbij de teams zijn samengesteld uit spelers van Boskant 1 tot en met 6 en de A-junioren en speelsters van ons vrouwenteam. De aanvangstijd is niet veranderd; er wordt om 19.30 uur gestart.

Er is geen enkele reden, een zwaar examen de andere dag uitgezonderd, om niet aan de 3e helft mee te doen, want gastvrouwe Marian Veldkamp is aanwezig voor een natje en een droogje!!!

Rien_02jpgVorige