Tijl van der Werff pupil van de week bij vv Boskant – Mariahout 1

maandag 25 maart 2024

Tijl is begonnen bij de mini’s van VV Boskant toen hij drie-en-een-half was. Hij wilde zo graag voetballen, dat zijn ouders hem niet meer thuis konden houden. Inmiddels speelt hij in de JO-11 samen met een groot aantal jongens waarmee hij toen begonnen is.

Tijl staat meestal in de spits en weet regelmatig een aantal doelpunten te scoren. Maar hij ziet ook vaak een medespeler vrij staan en weet de bal dan goed voor te geven. Tijl heeft, ondanks het mindere weer, genoten van de middag bij Boskant 1. Hij vond het heel leuk, vooral toen hij de keeper van de tegenstander uitspeelde en een doelpunt maakte voor aanvang van de wedstrijd. Tijl baalde een beetje dat de tegenstander vlak voor het einde nog gelijk maakte, waardoor Boskant gelijk speelde in plaats van won.

Tijl van der Werff Pupil van de wedstrijd  vv Boskant _0275jpgTijl samen met de spelers van Boskant 1 op de foto voor de wedstrijd Boskant 1-Mariahout 1

Vorige