Techniekdag 2021 geeft de deelnemers veel lol

Monday 01 November 2021In de herfstvakantie wordt er bij onze vereniging al jarenlang een voetbalactiviteit gehouden voor onze jeugd. Voorheen bekend als “Profdag”. Vorig jaar is de activiteit door Corona niet doorgegaan. Dit jaar wel onder een andere naam: Techniekdag.

Ondanks een iets mindere deelname is het weer een hele leuke happening geworden. En misschien nog wel het belangrijkste: het was heerlijk weer met een lekker herfstzonnetje.

Mats Neggers was een van de deelnemers. Hierbij zijn verslagje.

Mats.
Ik was woensdag 27 oktober bij de Techniekdag .
Je kreeg training van het eerste van Boskant en de trainer daarvan.
Ik vond het heel leuk want ik had heel leuk getraind.
Het is anders dan normaal, maar wel leuk om te doen. Je moest bijvoorbeeld rondrennen om een cirkel met ballen in het midden. Dan riepen ze ‘ja’ en dan moest je zo snel mogelijk een bal pakken. En dan valt er elke keer iemand af. En we hebben ook partijtje gedaan.

En als je goed meedeed kreeg je naderhand friet.

Ik vond het leuk en wil best nog een keer komen.

Gr Mats


 Klik op bijgaande link voor meer fotos:  https://vvboskant.nl/media/fotoalbum/2021-techniekdag-jeugd

Techniekdag vv Boskant_1616jpg

Vorige