Teamindelingen Senioren 2022-2023

zondag 31 juli 2022

De indelingen voor de selectie, de lagere elftallen en de vrouwenteams voor het nieuwe seizoen zijn bekend en te bekijken via de onderstaande overzichten.

 Selectie v.v. Boskant 2022-2023
 Lagere elftallen + Vrouwen v.v. Boskant 2022-2023
 
In het selectie overzicht wordt meteen duidelijk dat er nog altijd een urgente vacature is voor trainer/coach van Boskant 2. Intern zijn inmiddels wat afspraken gemaakt, zodat de eerste weken van de voorbereiding ingevuld zijn. Zodra de wedstrijden op zondag beginnen hebben we iemand nodig die ons jonge en talentvolle 2e elftal willen begeleiden. Deze jongens verdienen een goede begeleiding en hebben die ook nodig! Schroom dus niet en help dit team!

Fijne vakantie en sportieve groeten,

TC v.v. Boskant

Vorige