Teamindelingen seizoen 2019-2020

dinsdag 02 juli 2019


De teamindelingen voor het nieuwe seizoen zijn bekend en in te zien via de bijgevoegde bestanden. 

We hebben even moeten wachten met het definitief delen van de indeling, omdat pas in een laat stadium bekend werd dat we bij de jeugd ook volgend seizoen een samenwerkingsteam met Ollandia (JO15) gaan inschrijven.
Zeker bij de jeugd moeten er nog diverse kaderfuncties worden ingevuld. De TC zal daar in de komende weken verder invulling aan proberen te geven, maar laat duidelijk zijn dat we de hulp van ouders nodig zullen hebben om alles ook dit jaar weer goed bezet te krijgen!

 Teamindeling Selectie 2019-2020
 Teamindeling Lagere Elftallen + Dames 2019-2020
 Teamindeling Jeugd 2019-2020

Voor nu een fijne vakantie!

Technische commissie v.v. Boskant.

Vorige