Stem op Ad van Hastenberg als Sportvrijwilliger bij Sportawards Meierijstad

vrijdag 28 april 2023

Al een aantal jaar reikt de gemeente Meierijstad in samenwerking met de Sportraad Meierijstad awards uit aan kampioenen en vrijwilligers. Tot op heden hebben wij nooit iemand genomineerd voor de sportvrijwilligers award omdat alle vrijwilligers zeer belangrijk voor onze club zijn. Toch kriebelde er dit jaar iets en hebben we gemeend om een persoon voor te dragen: Ad van Hastenberg Fzn. 

 De motivatie waarom we dit gedaan hebben staat in de link hieronder. Naast de motivatie lezen kun je ook nog op hem stemmen.  Ad kan dan ook nog een extra waardering krijgen in de vorm van de publieksprijs Meierijstad. Wij hopen dat jullie dit massaal gaan doen. Begin juni vindt de uitreiking van de awards plaats. Hier komen we uiteraard nog op terug.

Stem via deze link op de Sportvrijwilliger van Meierijstad:
Sportvrijwilligers - Sportawards Meierijstad

IMG_6864jpg

IMG_7257jpg

Vorige