Speurtocht voor de pupillen op zaterdag 27 februari

Friday 26 February 2016

Op zaterdag 27 februari staat de jaarlijkse speurtocht voor de D, E en F-pupillen op het programma. Onze jongste leden moeten dan in het donker met een zaklamp over smalle paadjes glibberen en proberen via de juiste posten uiteindelijk weer bij de kantine uit te komen.

Hieronder de tijdstippen waarop iedereen aanwezig moet zijn:
F2: aanwezig om 17.45 uur
F1: aanwezig om 18.00 uur
E1: aanwezig om 18.15 uur
D2M: aanwezig om 18.30 uur
D1: aanwezig om 18.45 uur

Na terugkomst in de kantine krijgt iedereen wat te drinken en een lekker frietje. Als de F-pupillen allemaal binnen zijn volgt voor hen de prijsuitreiking. De prijsuitreiking voor de E- en D-pupillen volgt later op de avond.
Ook dit jaar zijn er weer hele leuke prijzen te verdelen.

Verzocht wordt om een goede zaklamp mee te nemen en laarzen aan te trekken, want het kan wel eens modderig zijn.

Tot zaterdag 27 februari!

PS. Het is voor de kinderen uiteraard leuk als de ouders aanwezig zijn bij terugkomst in de kantine. De F-pupillen worden rond 19.30 uur terugverwacht en de E- en D-pupillen rond 20.30 uur.

Vorige