Spectaculaire tweede helft in Boskant

maandag 25 maart 2024

Mariahout opende sterk op bezoek bij Boskant en kwam in het eerste half uur door een doelpunt van Tim Aarts ook op een verdiende 1-0 voorsprong. Hierna kwam Boskant beter in de wedstrijd en Jim van der Zanden maakte er, na een combinatie met medespeler Stijn van den Biggelaar na 35 minuten de 1-1. Toch ging Boskant met een achterstand de kleedkamer in. Enkele minuten voor de theepauze was Stijn van den Heuvel bij een scherpe voorzet net iets sneller bij de bal dan Boskant doelman Frank Thijssen zodat de teams met een 1-2 stand de kleedlokalen opzochten. Boskant wist al na 10 minuten de stand weer gelijk te trekken. Met een snoeiharde schuiver was Mariahout doelman kansloos op de inzet van Yannick Opheij die met een mooie schuiver de stand weer gelijk trok: 2-2. Vijf minuten later kwam Mariahout door de 2e treffer van Tim Aarts opnieuw op voorsprong: 2-3. Boskant dat nu duidelijk de beter ploeg was zette aan. Brett Veldkamp, die door trainer Peter van der Heijden enkele weken gelden is teruggehaald uit het derde team, bewees zijn waarde door in de 75e en 81e minuut twee nagenoeg identieke goals te maken. Ingespeeld in de vijandelijke 16 wist hij twee keer goed weg te draaien bij zijn tegenstander en beide keren was zijn schot doeltreffend. Boskant ging met 4-3 aan de leiding en leek een mooie winstpartij tegemoet te gaan. Aimé Opheij deed een poging om de ver voor zijn doel staande Mariahout doelman te verschalken met een schot vanaf de middellijn, maar deze bal viel net naast de paal. Met een beetje “mazzel” had de wedstrijd voor Boskant 3 punten kunnen opleveren, maar ver in blessuretijd ging dat “feest” niet door toen Huib van Zutphen door het centrum kon oprukken en vanaf 20 meter de bal over Boskant doelman Frank Thijssen binnen schoot en daarmee zorgde voor de 4-4 eindstand.

Boskant 1-Mariahout 1 _0295jpg
Boskant 1-Mariahout 1 _0300jpg
Boskant 1-Mariahout 1 _0306jpg
Boskant 1-Mariahout 1 _0334jpg
Boskant 1-Mariahout 1 _0340jpg

Vorige