Rhode zoekt nieuwe spelers voor hun passend voetbal

Saturday 23 October 2021

Onze buurman Rhode is op zoek naar nieuwe spelers voor hun passend voetbal(team). Omdat wij bij v.v. Boskant zelf niet beschikken over een dergelijk team, delen wij graag de oproep van Rhode, zodat iedereen van het mooie voetbalspelletje kan genieten:

Wil jij voetballen op je eigen niveau in een supergezellig team? En ben je tussen de 7 en 13 jaar oud? Kom dan voetballen bij Rhode. Het team passend voetbal is op zoek naar jou!

We zijn een team waarin iedereen mag en kan meedoen op zijn of haar eigen manier. Het maakt niet uit welke beperking je hebt. We proberen met iedereen rekening te houden waar dat mogelijk is. We vinden gezelligheid, respect en samen spelen belangrijk.
Word jij het nieuwe talent bij passend voetbal?
We trainen op dinsdagavond van 18.00 tot 19.00uur.
Heb je interesse of wil je meer informatie? Kom dan op dinsdagavond naar de training. Wil je meteen meedoen, dan breng je je voetbalschoenen mee!

Voor meer (contact)informatie, zie het bericht op de Rhode site;
https://www.rhode.nl/1/1135/kom-voetballen-bij-passend-voetbal-bij-rhode/

Vorige