Revanche Boskant voor uitnederlaag bij VOW

maandag 13 februari 2023

Met de 2-0 overwinning op VOW 1 heeft Boskant 1 revanche genomen op de 1-0 nederlaag, eerder dit seizoen bij VOW thuis. Langzaam maar zeker lijkt de thuisclub de slechte seizoenstart die het kende, een meer positieve draai te kunnen geven!

Al na 8 minuten kwam Boskant op voorsprong. Na een snelle uitval over rechts bereikte Tim van den Heuvel met z’n voorzet medespeler Aimé Opheij die de bal op zijn beurt panklaar neerlegde voor Stijn van den Biggelaar: 1-0. Vanzelfsprekend ging VOW, aan de hand van aanvoerder Bart van de Oever, op zoek naar de gelijkmaker. Voorlopig zonder succes. Boskant kreeg zelfs een betere mogelijkheid. Een vrije trap van Boskant, in de 31e minuut, werd door Rob van der Heijden met het hoofd verlengd, maar eindigde op de paal. Bij de eerstvolgende aanval leek VOW op gelijke hoogte te komen. Met een goede steekpass kwam Bart van den Oever, hij weer, vrij voor Boskant doelman Frank Thijssen. Met een ultieme snoekduik wist Frank de gelijkmaker echter te voorkomen. Boskant wist zelfs nog voor rust de score te verhogen. De schuiver van Stijn van den Biggelaar, na een goede steekbal van Aimé Opheij in de 38e minuut, ging maar enkele centimeters naast, maar het snoeiharde afstandsschot van broer Yannick 5 minuten later, verraste VOW doelman Niek van Zutphen: 2-0.

In de 2e helft bleef de wedstrijd in evenwicht. De Boskant verdediging “stond als een huis”, het lukte de bezoekers niet om de aansluitingstreffer te “forceren”. Door deze overwinning, samen met de overige uitslagen deze speeldag, staan er maar liefst 8 teams, waaronder Boskant,  op 2 punten van elkaar. Het belooft een spannend competitieslot te worden!

Bijgaand enkele spelmomenten.

Boskant 1 - VOW 1 12 feb 2023_5971 Middeljpg
Boskant 1 - VOW 1 12 feb 2023_5992 Middeljpg
Boskant 1 - VOW 1 12 feb 2023_6003 Middeljpg
Boskant 1 - VOW 1 12 feb 2023_6018 Middeljpg
Boskant 1 - VOW 1 12 feb 2023_6023 Middeljpg

Vorige