Publiek neemt afscheid van Rob, Frank en Mark van der Heijden

maandag 13 november 2023

Traditiegetrouw biedt v.v. Boskant het publiek van Boskant 1 de mogelijkheid om afscheid te nemen van gestopte spelers, die meerdere jaren in het vaandelteam hebben gespeeld. En vice versa uiteraard! Afgelopen seizoen stopten (helaas) Rob, Frank en Mark van der Heijden bij het 1e elftal.  Voorafgaand aan de thuiswedstrijd van Boskant tegen FC Uden werden zij daarom nog even kort in het zonnetje gezet door TC-voorzitter Rudy Neggers.

De complete voetballoopbanen van de drie spelers passeerden nog even in hoog tempo de revue, waarna ze uit handen van voorzitter Huub van der Zanden nog een bloemetje kregen als (nogmaals) een blijk van waardering voor alle bewezen diensten. De huidige eerste elftal spelers onderbraken graag even hun warming-up om hun voormalige ploegmaten nog eens uit te zwaaien en te poseren voor een groepsfoto. Behalve dat dit natuurlijk heel leuk was voor Rob, Frank en Mark, gaf het de spelers van Boskant 1 kennelijk ook de juiste energie, want later die middag wisten zij onder toeziend oog van de afscheidsnemers de eerste overwinning van het seizoen binnen te slepen!

Rob en Frank_8463 Kleinjpg


Rob en Frank_8458 Kleinjpg
Rob en Frank_8473 Kleinjpg
Rob en Frank_8480jpgBoskant 1 spelers met leider trainer en pupil vd wedstrijd

Vorige