Pieten verstoren jeugdtraining v.v. Boskant

maandag 23 november 2020

Helaas moest de Sint zijn jaarlijkse bezoek aan de kantine van v.v. Boskant dit jaar afzeggen i.v.m. de coronamaatregelen. Daaraan ontsnapt zelfs de goedheiligman niet. Toch had hij een paar van zijn Pieten naar de trainingen van onze jongste teams gestuurd.

Wat ze precies moesten doen op een voetbalveld was niet meteen duidelijk voor ze: de renden weg met de bal, haalden de doeltjes van het veld en verstoorden de trainingen! Gelukkig konden onze pupillen goed voordoen hoe het wel moest en al snel bleek dat ook de Pieten een aardig balletje konden trappen. Keepen ging nog wat minder, maar de kinderen schoten ook wel erg hard!

Toen de Pieten ook nog snoepgoed begonnen uit te delen en voor elk kind een kado te voorschijn toverden, konden ze natuurlijk helemaal niks meer fout doen....
Al met al een heel leuk alternatief voor de traditionele sinterklaasviering, waarvan alle kinderen erg hebben genoten!

New Project 17png

New Project 15png

New Project 14pngVorige