Peter van der Heijden winnaar 'Jan van Boxtel Bokaal'

donderdag 30 mei 2024

Boskant is nog één van de weinige voetbalverenigingen waar een biljart prominent in de kantine staat opgesteld. Vele jaren is er fanatiek op gebiljart, maar toen Jan van Boxtel met de organisatie van de biljartcompetitie stopte “kwam de klad” erin en werd het biljart niet meer dan een veredelde (tafeltennis)tafel. Toch vond men het zonde om afscheid te nemen van dit karakteristieke “meubelstuk” en gelukkig werd er dit jaar onder de bezielende leiding van Jan van Hastenberg (Fzn) weer een competitie opgestart waarbij er gestreden ging worden om de “Jan van Boxtel Bokaal” Een eervolle verwijzing naar de veel te vroeg overleden persoon die vele jaren diverse activiteiten waaronder de biljartcompetitie organiseerde.

De 4 finalisten (Gerrie Onland, Toon van Eert, Ton van de Wijdeven en Peter van der Heijden) waren al vele weken bezig met trainen om als overwinnaar uit de bus te komen. Uiteindelijk bleek Peter van der Heijden het meeste baat bij alle oefeningen gehad te hebben. In een spannende finale versloeg hij favoriet Toon van Eert. Peter kreeg uit handen van Marjan van Boxtel de prachtige wisseltrofee en mag deze het komend jaar in een nieuwe competitie gaan verdedigen. Hopelijk blijft het voor Peter niet bij deze overwinning en gaat hij ons eerste elftal in de nacompetitie ook nog winstpunten bezorgen.

Peter overhandiging bokaal door Marjanjpg

Vorige