Open Mini Dag v.v. Boskant op zaterdag 16 september

zondag 03 september 2023

Jongens en meisjes in de leeftijd van 4 t/m 6 jaar zijn op zaterdag 16 september van 09.30 tot 10.15 uur van harte welkom om vrijblijvend een keertje mee te komen trainen met de mini’s v.v. Boskant. Deze training zal plaatsvinden op het kunstgrasveld van de voetbalvereniging (bij de kantine aan de Hazelaarstraat). 

Mocht de proeftraining tijdens de open dag bevallen, dan kunnen de kinderen voortaan elke zaterdag komen trainen. Zolang de kinderen bij de mini’s voetballen, hoeven ze geen
contributie te betalen. Al vanaf 4 jaar kunnen kinderen dus wekelijks voetballen bij v.v. Boskant. Totdat ze gaan spelen in teamverband, kunnen ze gaan trainen bij de mini’s met als doel het voetbal spelenderwijs te ontdekken en om te kijken of ze het interessant en vooral leuk vinden.

Wil je graag naar de open dag komen, stuur dan even een mailtje naar info@vvboskant.nl , zodat wij rekening kunnen houden met het aantal kinderen dat we kunnen verwachten (i.v.m. iets lekker en een sportief kadootje!) 

Hopelijk tot 16 september! 

Technische Commissie Jeugd v.v. Boskant

Vorige