Open Mini Dag op vrijdag 24 september

Monday 20 September 2021

Al vanaf 4 jaar kunnen kinderen wekelijks voetballen bij v.v. Boskant. Totdat ze gaan spelen in teamverband, kunnen ze gaan trainen bij de mini’s met als doel het voetbal spelenderwijs te ontdekken en om te kijken of ze het interessant en vooral leuk vinden. 

Jongens en meisjes in de leeftijd van 4 t/m 8 jaar zijn op vrijdag 24 september van 18.00 tot 19.00 uur van harte welkom om vrijblijvend een keertje mee te komen trainen. Mocht de proeftraining tijdens de open dag bevallen, dan kan uw kind voortaan elke zaterdag van 10.00 tot 11.00 uur komen trainen. In de wintermaanden gaan we altijd trainen in de gymzaal bij de school. Zolang de kinderen bij de mini’s voetballen, hoeven ze geen contributie te betalen

Hopelijk tot 24 september! 

Technische Commissie Jeugd v.v. Boskant

Vorige