Open damestraining op 20 mei

dinsdag 19 mei 2015

Op dit moment is er een urgent probleem bij ons damesteam. Doordat een aantal (“oudere”) dames is gestopt met voetballen, hebben we te weinig dames om volgend seizoen weer met een elftal in te schrijven. We zoeken dus aanvulling!

Om dames in de omgeving een keer te laten "proeven" van voetballen bij v.v. Boskant zijn er een tweetal "open damestrainingen" georganiseerd. De eerste is reeds geweest op 29 april j.l. de tweede trainingsavond is gepland op woensdag 20 mei. Deze training start om 19.30 uur en duurt tot 21.00 uur. De training zal worden gegeven door leden van onze selectie en vindt plaats op het veld bij de kantine.

Kom eens kijken en doe mee!!!!
Wie meer informatie wil, kan contact opnemen met Linda van Heesch (06-30237107) of Huub van der Zanden (06-22714266).




Vorige