Opdat we niet….

donderdag 14 december 2023

Verenigingen vormen een levend geheel. Sommige mensen blijven voor altijd verbonden aan de club en anderen zijn passanten. Feit is dat iedereen een bijdrage levert aan het “verenigd zijn” Onlangs is een “passant” overleden die we toch even willen benoemen: 

Theo (Broer) van Berkel. Toen het ROB scheidsrechterscollectief in de jaren 90 door Gerard Nelissen en Ad van Hastenberg Fzn werd opgericht was hij een scheidsrechter van het eerste uur. Hij heeft vele wedstrijden op ons sportpark in goede banen geleid. Zeker in de huidige tijd waar steeds minder scheidsrechters te vinden zijn en het ROB scheidsrechterscollectief dringend op zoek is naar nieuwe aanmeldingen kan hij als pionier en lichtend voorbeeld gezien worden. 

v.v.Boskant is hem dankbaar voor zijn bijdrage aan ons “verenigd zijn”.

Vorige