Op naar het jeugdthuistoernooi van vv Boskant

vrijdag 14 juni 2019

Morgen, zaterdag 15 juni, staat het thuistoernooi van vv Boskant weer op het programma.
Ongeveer 27 jeugdteams in de leeftijd van 6 -10 jaar gaan dan onderling de sportieve strijd aan op de velden van v.v. Boskant.

Jeugdvoetballers in actie zien, is altijd weer een hartveroverend spektakel. Zeker bij de jeugd in de leeftijd JO6 tot en met JO10. Die gelegenheid is er morgen dus. Het moment voor de jonge talentjes om te laten zien wat ze allemaal al ‘in huis’ hebben! Het moment aan bezoekende opa’s en oma’s te laten zien welke trucs ze al kennen! 

Op de velden bij de kantine van vv Boskant beginnen de eerste wedstrijdjes om 09.00 uur. Rond 12.15 uur is het toernooi “alweer” voorbij. Voor leiders en bezoekende ouders dus nog volop tijd om in de namiddag de werkzaamheden te doen die in een weekend vaak standaard gepland zijn. En die opmerking geldt natuurlijk ook voor belangstellenden!

Duurt het op enig moment even te lang, dan is er altijd de kantine nog, waar u terecht kunt voor een hapje en een drankje!


Jeugdtoernooi 2018-6466jpg

Vorige