Ons Voetbal Is Van Iedereen

donderdag 21 maart 2024

Voetbal brengt miljoenen mensen met uiteenlopende achtergronden samen. Dat maakt onze sport zo groot én zo bijzonder. Met deze verbindende rol is het voetbal extra waardevol voor de samenleving. Tegelijkertijd zien we dat waar mensen samenkomen helaas ook racisme en discriminatie voorkomen. Ook in het voetbal. Dat beschadigt mensen én het voetbal.

”We moeten dit dus met alle middelen bestrijden en dat doen we sinds 2020 met ons gezamenlijke plan ‘Ons Voetbal Is Van Iedereen’. Na drie jaar kunnen we bovendien met het campagne-onderdeel de focus verleggen van bewustwording naar gedragsverandering, wat het uiteindelijke doel moet zijn”, aldus een woordvoerder van de KNVB.

Kijk voor meer informatie en drie mini-documentairs op: https://onsvoetbalisvaniedereen.nl/best-practices/

OVIVI 21 Maart Visual 1080x1080 V1jpg

Vorige