Nieuwe “mailbox” vv Boskant

zaterdag 31 juli 2021

Ook al is digitale communicatie tegenwoordig de norm, toch krijgen we nog regelmatig traditionele post per brievenbus. Omdat de oude, groene, brievenbus zich nog steeds binnen ons betrekkelijk recent geplaatste hekwerk bevindt, weten veel brievenbezorgers deze niet te vinden. De herplaatsing naar buiten het hekwerk was een mooie gelegenheid voor een bijzonder familieproject.

Jan(tje) van Hastenberg (Fzn) regelde wat resthoutwerk bij sponsor Forum en timmerde een prachtige brievenbus in elkaar. (Lange) Jan van Hastenberg (Dzn) voorzag de brievenbus van 4 lagen verf in onze clubkleuren en tenslotte werd het geheel van stikkers voorzien door de schoondochter van Jan (Fzn) die onlangs een bedrijfje in custom print en drukwerk is begonnen (10 A’s shop). 

Wanneer jullie na de zomerstop ons sportpark weer betreden glanst dit stukje ambachtswerk jullie mooi tegemoet. 

Wij mogen als club trots zijn op dit soort prachtige initiatieven.

IMG_9776jpg

IMG_9786jpg

Vorige