Miniplaybackmiddag weer een leuk en spontaan feest bij vv Boskant

dinsdag 29 maart 2022

Er wordt niet alleen gevoetbald bij vv Boskant, dat is algemeen bekend! Regelmatig worden er activiteiten georganiseerd waar dan door vele leden aan wordt deelgenomen. Een van die activiteiten is de Miniplaybackmiddag voor de jeugd. Na enkele jaren “stilte” in verband met Corona, was er afgelopen zaterdagmiddag 26 maart weer ruimte voor deze muzikale happening. Met 6 optredens was het wat minder dan voorgaande jaren, maar het bleek dat het enthousiasme van de deelnemers en het aanwezige publiek nog steeds aanwezig is. Net zoals voorgaande edities was het voor de jury ook deze keer weer moeilijk om uit de leuke optredens een winnaar te kiezen. Voor deze editie was dat onze MO11 met het nummer Waka Waka . De originaliteitsprijs kwam in handen van de JO11 met hun Engelse bijdrage: “Shrek in the swamp karaoke dance party”.

 Foto’s van de miniplayback middag staan in een fotoalbum (bij Media).

Als je klikt op bijgaande regel, kom je meteen bij het album.

 https://vvboskant.nl/media/fotoalbum/2022-miniplayback-vv-boskant

Vorige