Mayk van Driel ook volgend seizoen bij vv Boskant

vrijdag 20 november 2015

Mayk en spelers/TC/bestuur waren er snel uit: Mayk zal ook volgend seizoen hoofdtrainer zijn van voetbalvereniging Boskant. “Ik heb het hier prima naar mijn zin”, aldus Mayk. De samenwerking met de spelers en de mensen er om heen verloopt naar wens. We hebben een zeer enthousiaste spelersgroep, er wordt keihard getraind en de sfeer is zoals ik me die had voorgesteld. We doen met ons eerste team goed mee in de top van de 4e klasse H en het zou zomaar kunnen dat we nog een prijsje binnenslepen dit seizoen. Ons 2e elftal heeft een wat mindere start, maar lijkt ook nu de weg naar boven gevonden te hebben.

2015 SDDL thuis_06 sitejpgMayk in overleg met Rick voor z'n invalbeurt tegen SDDL

Zijn verhaal wordt vanuit het bestuur en TC aangevuld: “Mayk heeft in korte tijd het vertrouwen van spelers en begeleiding voor zich weten te winnen. De trainingsopkomst is de beste sinds jaren; dat zegt op zich al genoeg. Hij past met zijn voetbalvisie en aanpak prima bij Boskant. Reden om er nog (minimaal) een jaartje aan vast te knopen!Vorige