Marian en medewerksters gaan er vol voor!

zaterdag 18 februari 2017

Bezoekers van ons sportpark zullen merken dat het "welkom zijn" bij Boskant meer in houdt dan een strak bord bij de ingang van het complex. Met name wanneer een bezoek wordt gebracht aan onze kantine. En dan bedoel ik eigenlijk nog niet eens het fris en strak moderne uiterlijk aan de binnenkant. Trouwens, het moet daar wel fijn werken zijn!

Nee, dan bedoel ik vooral het enthousiasme waarmee Marian en haar medewerkers invulling geven aan de term "welkom". Steeds ook weer zoekend naar "details" die een bezoek aan de kantine (nog) meer dan waard maken. Het is niet alleen ff een partijtje trainen, of een wedstrijdje voetballen, het is er zelfs uitnodigend gezellig!

Van zo'n detail, een "kleinigheidje" (al ziet onderstaande foto er niet als een kleinigheidje uit) is vandaag, zondag 19 februari ook weer sprake!
Naast de standaard "eetwaren" is de kaart uitgebreid met heerlijke spareribs. Let op: alleen vandaag verkrijgbaar! Met frites als u dat wil!

Spareribs-8Cjpg

Vorige