Luka de Brouwer pupil van de week bij de wedstrijd Boskant 1-FC Schadewijk 1

zaterdag 21 maart 2015

Samen met zijn vrienden speelt Luka al vanaf zijn vierde jaar bij Boskant. Luka speelt bij de E1en is op verschillende plekken inzetbaar in het veld. Meestal speelt hij in de verdediging maar op het middenveld en in de spits is hij ook vaak te vinden. Zo heeft hij al verschillende goals gemaakt. Luka is onvermoeibaar en sterk. Hij gaat vooraan in de strijd om te winnen. Luka is een speler met pit.

Luka de Brouwer pupil vd wedstrijd_01jpg

A.s. zondag zal hij het vaandel team van Boskant als pupil van de wedstrijd aanmoedigen. Natuurlijk neemt hij dan zijn hele familie mee.
Als het vaandel team dezelfde energie in het spel gaat leggen als Luka elke zaterdag doet, dan zien wij de overwinning met vertrouwen tegemoet!

Vorige