Lagere teams vv Boskant zoeken versterking

maandag 24 juni 2019

Ook volgend seizoen gaat vv Boskant weer van start met twee selectieteams en vijf lagere seniorenteams (waarvan 1 vrouwenteam). Voor deze lagere teams zijn eigenlijk nog een paar extra spelers nodig om zorgenloos het seizoen door te kunnen komen.

Uiteraard zijn vaste spelers meer dan welkom, maar we kunnen ook voor ieder elftal oproepkrachten erg goed gebruiken. Je geeft dan vooraf aan hoeveel wedstrijden je in het seizoen wilt spelen en je wordt ook vooraf al ingeroosterd door je coach. Ideaal als je het spelletje niet kunt missen, maar niet meer elke week wilt komen opdraven. Ook ter completering van de teams blijkt dit prima te werken!

Lijkt het je dus leuk om als vaste of als oproepkracht aan te sluiten bij Boskant 3, Boskant 4, een van de twee 35+ teams of ons vrouwenteam, laat dit dan even weten via info@vvboskant.nl en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Vanzelfsprekend kun je daar ook met al je vragen terecht.

vv Boskant

Vorige