Koninklijke onderscheiding voor lid vv Boskant

donderdag 29 april 2021

Voetbalvereniging Boskant is trots dat erelid Bert de Koning onlangs is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Binnen onze club heeft hij zijn sporen ruimschoots verdiend. Hij heeft lang in het bestuur gezeten en heeft zowel de penningmeesterrol als voorzittersrol met verve vervuld. Ook heeft Bert een bijdrage geleverd aan diverse commissies en is hij nu nog steeds actief in de commissie onderhoud.

 Maar niet alleen binnen onze gelederen heeft Bert zijn steentje bijgedragen. Hij is ook al ruim 20 jaar vrijwilliger bij de Vogelwerkgroep Jekschot en hij is vicevoorzitter van de KBO afdeling Boskant. Aan maatschappelijke betrokkenheid geen gebrek dus!

 Bert chapeau! Geniet van je welverdiende onderscheiding!

2021-04-28 lintje de koning_6706jpgFoto's: Jos van Nunen MooiRooi

Vorige