Jongste talentjes genieten tijdens open dag voor de mini's

woensdag 20 maart 2024

Afgelopen zaterdag (16 maart) stond er weer een open dag voor de mini's op het programma. Twee keer per jaar organiseert v.v. Boskant zulke open dagen voor de allerkleinsten, zodat zij spelenderwijs en vrijblijvend kunnen ondervinden of ze het voetbalspelletje leuk vinden en vaker willen komen. De kinderen zijn doorgaans ontzettend enthousiast tijdens zo'n training en dat was nu niet anders. Onder leiding van trainer Mats (maatschappelijke stage voor school) werd er gestart met het populaire kat-en-muisspel, waarna er professioneel geposeerd werd voor een mooie groepsfoto door huisfotograaf Wil. De training werd vervolgd met wat dribbel- en schietoefeningen en uiteraard afgesloten met een fanatiek partijtje! Na afloop kreeg iedere speler/speelster nog wat lekkers en - uiteraard - een bal om thuis verder mee te oefenen. Het leek erop dat de kinderen het weer erg leuk vonden, dus hopelijk blijven de meesten terugkomen en kan v.v. Boskant ook volgend jaar weer een nieuw jeugdteam inschrijven en met een 'verse' groep mini's starten aan het nieuwe seizoen!

Open minidag mrt 2014_0110jpg
Open minidag mrt 2024_0124jpg
Open minidag mrt 2024_0134jpg
Open minidag mrt 2024_0146jpg
Open minidag mrt 2024_0157jpg


Vorige