Jimmy Vorstenbosch valt in de prijzen bij Sport Awards Meierijstad

maandag 21 september 2020

Afgelopen weekend werden, na eerder uitstel in maart, de Sport Awards Meierijstad uitgereikt. Boskant lid Jimmy Vorstenbosch was een van de genomineerde in de categorie 'Sporter met een beperking'. Hij werd uiteindelijk ook de winnaar in deze categorie! En dat niet alleen, ook de publieksprijs (na ruim 3500 stemmen) werd door hem gewonnen! Een geweldige prestatie.

Via deze weg willen we Jimmy van harte feliciteren met zijn welverdiende awards!

Zie ook:
Sport Awards Meierijstad: Jimmy Vorstenbosch uit Boskant wint publieksprijs (Eindhovens Dagblad)

Voetballer Jimmy Vorstenbosch (19) onderging drie niertransplantaties, maar wint nu mooi twee sportprijzen (Brabants Dagblad)

6ae1b538-f22c-4f46-b39d-abcfee10ccbfJPG

Vorige