Gezellig voetbalfeest bij vv Boskant

maandag 22 augustus 2022

Het afgelopen weekend is op de velden van vv Boskant "gestreden" om de MooiRooi schaal. Na een aantal leuke en soms ook spannende wedstrijden wist bij de veteranen teams Nijnsel de schaal in haar bezit te krijgen. Bij de eerste elftallen eindigde de finalewedstrijd tussen Olland 1 en Rhode 1 in een 1-1 gelijkspel. De penalty serie eindigde in een overwinning voor Rhode. Doelman Mareno Thijssen van Rhode wist 2 van de 5 genomen penalty's te stoppen. Eén meer dan Kevin Vesters die voor Olland het doel verdedigde.

Het mooie zomerweer en de activiteiten bij de ontvangende vereniging zorgden er voor dat de 3e helft druk werd bezocht!

Op de foto doelman Paul van Heesch die namens z'n team de MooiRooi schaal ontvangt van Boskant voorzitter Huub van der Zanden.

Meer info via bijgaande links.

https://www.mooirooi.nl/nieuws/sport/62350/een-spannende-eerste-dag-van-de-mooirooischaal-fotos-

https://www.mooirooi.nl/nieuws/sport/62351/mareno-thijssen-helpt-rhode-aan-de-mooirooischaal

 

 Vorige