Familietoernooi & Vlooienmarkt

donderdag 07 mei 2015

14 mei is het weer zover! Op Hemelvaartsdag wordt het prestigieuze familietoernooi gehouden in Boskant. Alle families die een team hebben geregeld van familieleden strijden om de felbegeerde trofee! De familie v/d Heijden / v/d Linden gingen er afgelopen jaar met de winst vandoor, dat maakt hen direct weer één van de kanshebbers! Of zal er een andere familie dit jaar met de winst vandoor gaan? Kom naar sportpark 'De Scheken' op 14 mei en aanschouw het spektakel! 
Het barpersoneel staat klaar om U van een verkoelend drankje te voorzien! Ook zullen er weer heerlijke broodjes hamburgers bereidt worden!

Tevens is er een vlooienmarkt waar van alles te vinden is voor jong en oud. Deze start om 10:00 uur!
De opbrengst van de vlooienmarkt komt ten goede voor de jeugd van v.v. Boskant!

Kortom een geweldig dagje uit samen met de familie!

Vorige