Eindstand VV Boskant Strava Challenge 2021

woensdag 14 april 2021

Afgelopen zondag was de tiende en tevens laatste dag van de VV Boskant Strava Challenge. Gedurende deze tien dagen werden er door maar liefst 74 deelnemers een of meerdere activiteiten geupload in de sportapp Strava. De aangemaakte groep op Strava kende zelfs 86 deelnemers, echter hadden 12 van hen na tien dagen een totaal aantal afgelegde kilometers van nul.

Dat er fanatiek gestreden zou worden, was al meteen te zien tijdens het eerste paasweekend. Er werden meteen veel kilometers gemaakt in de verschillende disciplines: wandelen, hardlopen, fietsen en skeeleren. Ondanks het slechte weer dat volgde, werd ook na dit weekend door velen nog fanatiek gesport. De organisatie heeft de afgelopen dagen de eindstand opgemaakt en dat brengt ons tot het volgende resultaat.

Teams
Wat het eerste weekend meteen al duidelijk werd, zette zich ook na het weekend nog voort. Boskant 35+1 is de afgetekende winnaar van het teamklassement met maar liefst 1340,3 Strava-punten. Deze eerste prijs pakken zij mede dankzij het feit dat er door bijna het gehele team fanatiek werd deelgenomen: met maar liefst 18 spelers! Gefeliciteerd!

Op de tweede plaats is ons dameselftal geëindigd. Zij wisten samen 491,5 Strava-punten te scoren. De laatste podiumplaats is voor Boskant 4, met 416,7 Strava-punten.


Team

Punten

1

Boskant 35+1

1340,3

2

Boskant Dames 1

491,5

3

Boskant 4

416,7

4

Boskant 2

379,2

5

Boskant 1

258,4

6

Boskant Bestuur

155,0

7

Boskant 3

115,4

8

Supporters

87,6

9

Boskant 35+2

52,5

10

Boskant JO-19-1

5,5


Individueel - Wandelen

De eerste plaats in het wandelklassement is voor Rudy Neggers. Hij legde in totaal 154,5 km wandelend af! Joep Dekkers legt beslag op de tweede prijs, met een totaal aantal gewandelde kilometer van 137,3. De volledige top 5:


Naam

KM

1

Rudy Neggers

154,5

2

Joep Dekkers

137,3

3

Maaike vd Wijdeven

67,9

4

John vd Heijden

63,6

5

Huub vd Zanden

57,6


Individueel - Hardlopen

Bij het hardlopen gaat de eerste prijs naar Rob vd Brand. Hij liep in tien dagen in totaal 164,9 km hard! De tweede prijs gaat naar Wouter Jacobs, die zijn totaal op 115,6 km wist te brengen. De volledige top 5:


Naam

KM

1

Rob vd Brand

164,9

2

Wouter Jacobs

115,6

3

Thijs van Asveldt

73,4

4

Reijn Pepers

57,8

5

Roel Brans

31,2


Individueel - Fietsen
De eerste plaats in het fietsklassement werd veroverd door Roy vd Linden, met een totaal van 248,5 km. De tweede plek is voor Rudy Neggers, met 194,2 km. De volledige top 5:


Naam

KM

1

Roy vd Linden

248,5

2

Rudy Neggers

194,2

3

Thom Saris

178,6

4

Tim van Breemen

165,3

5

Fleur van Heesch

163,0


Individueel - Skeeleren
Bij het skeeleren gaat de eerste prijs naar Nikki vd Berk, door 58,6 km skeelerend af te leggen! Een plekje daarachter staat Mirthe van Venrooij, met 18,3 km. De volledige top 4:

NaamKM
1Nikki vd Berk58,6
2Mirthe van Venrooij18,3
3Thijs Onland14,9
4Ilse Schaafsma5,4


De winnaars per onderdeel individueel winnen een cadeaubon van €10 voor De Bever Groente & Fruit! Voor de nummers twee ligt er een cadeaubon voor een bakje aardbeien bij Streekwinkel ‘t Dommeldal klaar!

Individueel - Totaal
Naast de prijzen per onderdeel, valt er ook een allround winnaar aan te wijzen. Dit is de persoon die alle onderdelen opgeteld de meeste Strava-punten heeft weten te scoren. De winnaar van dit onderdeel is Rudy Neggers geworden, door maar liefst 300,93 Strava-punten te scoren! Rudy wint hiermee een cadeaubon van €25 voor Sport2000 Brabant Sports! Rudy, van harte gefeliciteerd!
Op de tweede plek, op gepaste afstand, maar toch met een prachtige totaalscore is Joep Dekkers geëindigd. Rob vd Brand, Wouter Jacobs en Nikki vd Berk maken de top 5 verder compleet. Voor een totaaloverzicht van alle deelnemers en hun behaalde scores, zie:
Eindstand VV Boskant Strava Challenge


Origineelste route
Naast prijzen voor alle afgelegde kilometers, was er ook nog een extra prijs voor de meest creatieve route. Enkele eervolle vermeldingen hierbij zijn voor:

  • Deze wandelroute van Joep Dekkers, waarbij hij een ronde maakte om de vroegere en huidige velden van onze vereniging.

  • Deze route van Manuel Mars. De organisatie had al wel het idee dat Manuel een bepaalde tekst had gelopen, maar het was lange tijd een raadsel welke tekst precies. Uit anonieme bron is vernomen dat het gaat om: ‘Let’s Play’ (op z’n kop).

  • De wandelroute van Frank vd Heijden. Als je goed kijkt, herken je een dolfijn in de gelopen lijnen. De geruchten gaan echter wel dat hij dit patroon zelf ook pas ontdekte na zijn wandeltocht en het dus op pure toeval berust.

Na lang beraad heeft de organisatie besloten om de cadeaubon van €12,50 van De Bever Groente & Fruit te geven aan (jawel, alweer) Rudy Neggers. Het kostte hem de nodige pijn en moeite, maar uiteindelijk wist hij (enigszins moeilijk leesbaar) het woord ‘Boskant’ op de velden van onze rivaal Rhode te lopen: 'Boskant' route Rudy

Met de prijswinnaars zal spoedig contact opgenomen worden.

New Project 10png

Via deze weg wil de organisatie onze sponsoren nogmaals hartelijk danken voor het beschikbaar stellen van de mooie prijzen!


Ook willen we alle deelnemers hartelijk danken voor de fanatieke deelname van deze geslaagde VV Boskant Strava Challenge! 


Wie weet tot een volgende keer!
Vorige