Donkerblauwe consumptiemunten nog tot eind 2015 geldig!

dinsdag 01 september 2015

De komende periode zal het voor de meesten even wennen zijn wanneer er in de kantine een drankje moet worden afgerekend. Niet alleen zijn de prijzen licht gestegen, ook is er de introductie van een nieuwe consumptiemunt. Vanaf de start van de competitie zal hiervan gebruik worden gemaakt.

De nieuwe munt is lichtblauw van kleur. Met de oude, donkerblauwe munten kan nog betaald worden tot en met 31 december van dit jaar. Daarna worden ze gepromoveerd tot collectorsitems en zijn ze helaas niet meer om te zetten in een versnapering. Zorg er dus voor dat je ze tijdig opmaakt.

De groene ‘evenementen’ munten blijven nog wel geldig, maar zijn uitsluitend te gebruiken bij bepaalde evenementen, zoals de playback.

Vorige