D-day bij v.v. Boskant niet op 6 juni maar op zondag 9 juni!

vrijdag 07 juni 2024

Voor mensen die "Boskant minded" zijn is het seizoen nog niet afgelopen. Komende zondag is het hopelijk nog een drukte van belang op sportpark "De Scheeken". 

Allereerst komt de gemeente Meierijstad en Sportraad Meierijstad tijdens hun ronde langs diverse verenigingen bij ons op bezoek om de door ons genomineerde Thijs van Asveldt een vrijwilligersaward te overhandigen. Dit zal tussen 12.15 uur en 12.30 uur plaats gaan vinden en iedereen is van harte welkom om hier getuige van te zijn. We zullen dan ook te horen krijgen of het Thijs gelukt is om, net als Ad van Hastenberg vorig jaar, de publieksprijs van de gemeente Meierijstad in de wacht te slepen.

Hierna vindt er een spektakel van andere orde plaats: de thuiswedstrijd van ons vaandelteam tegen Constantia uit Wanroij om klassebehoud. Ook hier zou het mooi zijn als er veel mensen langs de kant staan om Boskant te supporteren. De gasten uit Wanroij zullen in ieder geval in grote getalen aanwezig zijn!

Hopelijk tot 9 juni allemaal!

Vorige