Boskant wil jeugdtrainingen in mei hervatten

dinsdag 28 april 2020

De regering, de KNVB en de gemeente hebben een positief advies gegeven m.b.t. het hervatten van de jeugdtrainingen. Dit dient dan wel in aangepaste vorm te gebeuren, waarbij verschillende richtlijnen in acht moeten worden genomen. Boskant heeft inmiddels een plan van aanpak opgesteld en ter goedkeuring voorgelegd aan de gemeente. Deze goedkeuring van de gemeente is een voorwaarde om de trainingen weer op te mogen pakken.

Indien de gemeente akkoord gaat met ons plan van aanpak, zullen wij in de week van 4 mei de trainingen gefaseerd weer opstarten. Trainers en leiders zullen het plan van aanpak zo snel mogelijk van ons ontvangen, zodat zij de noodzakelijke voorbereidingen kunnen treffen en de ouders en spelers kunnen informeren. Logischerwijs wachten wij hier wel mee totdat wij de definitieve “go” van de gemeente hebben gekregen.

Bestuur en TC jeugd v.v. BoskantVorige