Boskant en SDDL delen de punten

Monday 11 April 2016

Vooraf was niet helemaal te voorspellen hoe de wedstrijd zou verlopen. SDDL is voor Boskant, zeker fysiek gezien, een lastige tegenstander. Bovendien moest worden afgewacht of de opgaande lijn, na de winst op NLC’03, kon worden doorgezet.

Voor rust was het in ieder geval een gelijk opgaande wedstrijd met veel inzet aan beide kanten. De eerste serieuze kans in de wedstrijd, in de 25e minuut,  betekende ook meteen een doelpunt. Na een foute pass aan Boskant zijde was voor aanvoerder Ties Klievink de weg vrij naar het Boskant doel. Zijn breedtepass op de meegelopen Jordy de Loyer kon door laatstgenoemde eenvoudig worden binnen getikt: 1-0. De vreugde voor de thuisclub duurde maar enkele minuten. Na een goede aanval van Boskant werd de bal, na een overtreding op Jim, op de stip gelegd. Roy bleef kalm en gaf doelman Maarten Megens het nakijken: 1-1. In de 30e minuut kwam Boskant op voorsprong. Na een hoge voorzet van Roy wist Emiel de bal binnen te lopen: 1-2. Een tegenvaller voor de thuisclub die met heel veel energie op zoek ging naar de gelijkmaker. Bijna kwam die er al in de 32e minuut. Een als voorzet bedoelde bal van Ties zou zomaar bij de achterste paal in de kruising zijn gevallen maar Boskant doelman Tom van der Heijden deed z’n goede vorm eer aan door de bal vakkundig uit z’n doel te tikken. Ook in de 38e minuut wist Tom met een goede reflex een inzet van Ties te blokkeren. Maar in de 42e minuut was hij kansloos toen een (onverwachte) voorzet door Jeroen Zegers bij de 2e paal werd binnen getikt: 2-2.

SDDL-Boskant 10-4-2016_05jpgFelicitaties voor Emiel na de 1-2

Na rust was er, met de wind in de rug, lange tijd voordeel voor de thuisclub. Al na enkele minuten leverde dat een goede kans op voor Daan Klievink. Zijn lobje over Tom, die al uit z’n doel gekomen was, miste echter de juiste richting. SDDL kreeg meer kansen, maar gelukkig voor Boskant stond het vizier van de SDDL aanvallers niet echt goed afgesteld. En in de andere gevallen was Tom, die met enkele fraaie reddingen een doelpunt van de thuisclub wist te voorkomen, er nog. In het laatste kwartier van de wedstrijd wist Boskant meer onder de druk uit te komen. Met enkele fraaie acties, o.a. in de 74e minuut, was Maikel (ingevallen voor Emiel) enkele keren dicht bij een doelpunt. En de inzet van Jim, na een goede combinatie met Maikel, miste in de 86e minuut ook maar ternauwernood het doel. Tussendoor, in de 81e minuut, was het opnieuw aan Tom te danken dat de thuisclub, na een snelle uitval, niet de winnende treffer kon aantekenen. Beide teams kregen in de slotfase nog een kans op de winnende treffer. Maar in beide gevallen bracht de verdediging redding. Bij Boskant door in de 89e minuut een inzet van de doellijn te trappen en in blessuretijd bij SDDL door doelman Megens die de inzet van Maikel na een dieptepass-op-maat met z’n voet tot corner wist te verwerken.

Met het 2-2 gelijkspel heeft Boskant zich definitief “vrij” gespeeld en zal volgend seizoen, mits de KNVB dezelfde indeling hanteert, opnieuw gaan uitkomen in de 4e klasse H. Voor SDDL klinkt het verhaal ongeveer hetzelfde, zeker als de inhaalwedstrijd tegen SCMH gewonnen wordt.

SDDL-Boskant 10-4-2016_01jpg

SDDL-Boskant 10-4-2016_07jpg

SDDL-Boskant 10-4-2016_04jpgRoy wacht rustig op het moment dat de bal op de stip gaat

SDDL-Boskant 10-4-2016_08jpg
SDDL-Boskant 10-4-2016_10jpg
Uitslagen senioren
SDDL 1-Boskant 1 2-2, Boskant 2-Sparta’25 3 2-0, Schijndel 5-Boskant 3 1-4, Boskant 4-UDI’19 9 3-0, Boskant 5-DVG 7 3-6, Volkel 7-Boskant 6 1-4, Boskant VR2-Sparta’25 VR5 3-5

Uitslagen jeugd
Blauw Geel B5–Boskant B1 3-2, Boskant C1–Avanti C2G 0-3, Rhode D4G–Boskant D1 0-8, Boskant D2M–Berghem Sport D6M 2-0, Boskant E1G–Ollandia E1 0-11, Boskant E1G–Rhode E7G 2-5, Boskant F1G–Rhode F5G 0-1 Rhode F8G–Boskant F2 0-1


Standenlijst per 11-4-2016JPG

Voor meer details klik op onderstaande link.

http://www.hollandsevelden.nl/competities/2015-2016/zuid-2/zo/4h/

Vorige