Boskant 35+ flitst dankzij Mr. Barber langs Irene

vrijdag 03 mei 2024

"Een feestavond bij Ruud van den Berk voor 20-25 personen met knipbeurt door Mr. Barber", zo luidde de naam van het kavel dat tijdens de laatste goederen- en dienstenveiling door het 35+ team van v.v. Boskant werd gekocht. Op zaterdag 6 april jl. was het zover: Ruud en Monique hadden - met hulp van zoon Luuk - een mooi feestprogramma in elkaar gezet, dat onder meer bestond uit het kijken van PSV-AZ, een hapje en veel drankjes, diverse quizjes en een spetterende vuurwerkshow. Absolute hoogtepunt van de avond was uiteraard de komst van Mr. Barber in hoogst eigen persoon. Samen met 1 van zijn collega's toverde hij de voetballers van middelbare leeftijd om tot flitsende boys met een hippe, eigentijdse uitstraling! 

Hoewel het feest daarna nog wel even doorging, viel er voor Irene 35+ een dag later natuurlijk geen enkele eer te behalen. Al tijdens de warming up werd er met ontzag gekeken naar alle gefreshte koppies. Maar het was niet alleen hun uiterlijk dat indruk maakte. De fris gekapte knapen waren ook nog eens ongelooflijk goed op het veld. Hun nieuwe look leek hun snelheid en behendigheid te hebben verbeterd. Ze snelden hun tegenstanders voorbij alsof ze jonge veulens waren, terwijl de verbijsterde Gemondenaren toekeken en het ene na het andere wonderschone doelpunt om de oren kregen. Zo kreeg de vuurwerkshow van Luuk een dag later een waardig vervolg op De Scheeken!

Ruud, Monique, Luuk en Mr. Barber en medewerker(s), veel dank voor deze fantastische avond!

unnamed 6jpg

unnamed 1jpg

unnamed 2jpg

unnamed 3jpg

unnamed 4jpg

unnamed 5jpg

unnamed 7jpg
unnamed 8jpg

unnamedjpg

Vorige