Boskant 2 kampioen!

woensdag 15 mei 2019

Afgelopen zondag heeft Boskant 2 het kampioenschap in de 3e klasse binnen weten te slepen. De uitwedstrijd tegen Rhode 3 werd helaas niet gewonnen, maar het 1-1 gelijke spel was uiteindelijk voldoende om twee wedstrijden voor het einde van het seizoen het kampioenschap al veilig te stellen.

Na vorig seizoen gedegradeerd te zijn, was het dit jaar een mooie uitdaging om zo snel mogelijk weer terug te keren op het oude niveau. Vanaf het begin van het seizoen werd er gespeeld vanuit een goede organisatie en met een aantal erg snelle aanvallers. 

DSC_75231JPG
Uiteindelijk lukte het Boskant 2, onder leiding van Ron van Uden en assistent Ben Heijmans, om achtervolgers UDI'19/CSU 3, Rhode 3 en Nijnsel 2 op zo'n grote afstand te zetten dat de champagne afgelopen zondag dus al ontkurkt kon worden.

Een schitterende prestatie van dit hechte collectief!Vorige