Boskant 1 speelt a.s. zondag een thuiswedstrijd tegen Avesteyn 1

vrijdag 10 februari 2017

Aanstaande zondag speelt Boskant 1 een thuiswedstrijd tegen het Dintherse Avesteyn.
Voor beide teams een belangrijke wedstrijd, er van uitgaande dat ze graag mee willen doen in de strijd om de bovenste plaatsen.

Avesteyn-Boskant_08 sitejpg

Zoals u op de standenlijst kunt zien, ontlopen de teams elkaar niet veel. Dat blijkt ook uit het resultaat van de 1e wedstrijd die ze dit seizoen tegen elkaar speelden. Een knotsgekke wedstrijd!  Want er werd in die wedstrijd liefst 8 keer gescoord, eerlijk verdeeld over beide teams. Het meest opvallend in deze wedstrijd was nog het scoreverloop. Want nadat een van de teams op voorsprong kwam, viel de gelijkmaker telkens al binnen 2 tot 3 minuten!

De teams verschijnen voor de wedstrijd tegen zondag nagenoeg compleet aan de start. Alle ingrediënten voor een spannende wedstrijd lijken dus aanwezig. Hopelijk gooit het “aantrekkende” winterweer geen roet in het eten!

Huidige stand 4e klasse 4I

Huidge standJPG

Vorige