Bezoek onze vriendinnen dag!

Saturday 09 April 2016

Herinnering ------- herinnering ------- herinnering ------- herinnering ------- herinnering

Vandaag, zondag 10 april, wordt er bij v.v. Boskant een vriendinnen voetbal training georganiseerd. Deze training is voor meiden in alle leeftijdscategorie├źn. Naast een gezellig samenzijn is het een leuke gelegenheid voor een eerste kennismaking met de voetbalsport. De training begint om 10.30 uur en eindigt rond 11.30 uur. Er wordt getraind bij v.v. Boskant (Sportpark de Scheken) aan de Hazelaarstraat in Boskant.  

Al vanaf 4 jaar kunnen meisjes voetballen bij onze vereniging, ook de oudere meiden zijn uiteraard van harte welkom. Vriendinnen zullen zoveel mogelijk bij elkaar en naar leeftijdscategorie worden ingedeeld.  


Hieronder een drietal foto's van ons D2M team.
De wedstrijd van gisteren (zaterdag 9 april) werd met 2-0 gewonnen!

Meiden 9-4-2016_03jpg

Meiden 9-4-2016_06jpg
Meiden 9-4-2016_08jpg

Vorige